Як зробити мужика слухняним

28.03.2024 | Жіноча рада

Ми їх любимо, довіряємо, народжуємо діточок. А вони, невдячні, нас використовують і роблять, що хочуть, бо вважають себе розумнішими.

Як добитися, аби чоловік робив те, що хоче жінка? (До відома чоловіків, вона хоче не тільки сексу).

Щоб сказала йому: «Не пий», і він послухався. «Не кури», і він викинув цигарки назавжди. «Давай гроші», і він ніс купюри. І т.д.

Спробували це з’ясувати на традиційній жіночій раді «Весті». Способи обговорювали Валентина Остерська (В.О.), Олена Гобанова (О.Г.), Ольга Макуха (О.М.), Марина Забіян (М.З.), Юлія Семенець (Ю.С.), Тамара Кравченко (Т.К.).

 

Спосіб 1, складний. Нагодувати

О.М.: Їжа, як засіб впливу, давно перевірений метод. Реберця, курочка, пиріжки. Але не на всіх діє.

В.О.: Не всі вміють пекти пиріжки…

О.Г.: Краще вже без нього у кіно йти, якщо не слухається і не хоче тебе вести. Бо так на кухні і застрягнеш.

В.О.: Їжа — для дрібних побажань. Глобальні питання так не вирішиш.

Слухняного чоловіка треба шукати з самого початку. Прийшла до нього в гості — дивись: якщо мати батьком керує, то й ти сином зможеш.

М.З.: Варіант з їжею взагалі неробочий. Поїсть, розслабиться і нічого не схоче.

Т.К.: Підтримую. Скільки вовка не годуй, він все одно у ліс дивиться!

Спосіб 2, складний. Секс

М.З.: Працює. Перевірено. У випадку з сексом краще метод пряника, ніж батога. Чоловіку треба відмовляти лише тоді, коли ти сама сексу не хочеш.

О.М.: Наша стара бухгалтерка вчила так: «Ніколи не відмовляй чоловіку! Це погано закінчиться. Спати з чоловіком треба завжди, всюди і часто».

Ю.С.: Пару разів можна і відмовити. Щоб розумів — так теж може бути.

О.Г.: Давно просила у чоловіка білі чоботи. Відмовляв. Дорого. І от з різних причин у нас якийсь період не було сексу. А тут і мій день народження. Нагадала про чоботи, і отримала їх у подарунок. Бажання на бажання. Але ультиматум: «Не дам, поки не купиш», не спрацює.

В.О.: Спосіб добре діє перші три роки. У шістдесят ти його сексом заманиш робити те, що ти хочеш? І не мрій.

Ю.С.: А як же «сивина в голову — біс в ребро»?

В.О.: І таке буває. Починає казитися, але геть не слухається.

О.М.: А якщо чоловік хоче не ванільного сексу, а жорсткого? Теж погоджуватись?

О.Г.: Одноманітний секс набридає, особливо за 20 років стосунків! Можна спробувати і щось інше, самій цікаво. Краще, ніж пиріжки пекти.

М.З.: Якщо бажання взаємне, то чому б і ні.

Т.К.: Марні старання. Не оцінить.

Спосіб 3, простий. Накричати, побити

О.М.: Сусідка раз так била чоловіка, що зламала собі руку. Він випиває, зірвалася. Ходила в гіпсі, а толку нуль.

В.О.: Повезло, що не відбивався.

О.Г.: Ще можна «включити сирену». Метод абсурдний, але дієвий. Один чоловік прийшов до колишньої дружини ділити хату. Розвелися офіційно, майно поділене. Хотів замок на свою половину поставити, товариша в допомогу взяв. А вона почала так вищати, що товариш втік, а за ним і колишній чоловік. Так вона у цілій хаті і живе.

М.З.: Часом навіть найдобріша і дуже врівноважена мама зривається на крик.

О.М.: І по попі може шваркнути. Але це діє, поки діти малі.

Т.К.: У страху довго не протримаєш.

Спосіб 4, простий. Плач

М.З.: Чоловік стає поступливим, якщо поплакати.

В.О.: Давити на совість. Якщо винен і хоче зберегти стосунки — і гаманець відкриє, і квіти принесе.

О.Г.: Чоловік, який зраджує, догоджає дружині і не кричить на неї. Якщо не хоче викриття, змін у житті. Багато з них впевнені, що дружину на коханку не міняють.

Т.К.: А якщо поміняв, значить, дуже старалася.

Спосіб 5, складний. Діти

О.М.: Чоловік не хоче щось робити для тебе, а для дитини встане з дивану і гори зверне.

В.О.: Безліч жінок вважають: щоб змусити чоловіка виконувати завдання, треба народити від нього дитину. Потім можна сказати: «Ти батько, ти повинен», і ще багато чого.

М.З.: Знаю не одну таку ситуацію: коли шлюб на межі, вирішують народжувати, і чоловік залишається.

О.Г.: І я таке знаю. Каже, що ніколи не розведеться і не покине сина-інваліда. Натомість знайшов роботу далеко в іншому місті, заводить коханок і звідти телефоном розповідає дружині, як за нею скучив. Отакий шлюб, що тримається на дитині.

Т.К.: Народжувати, аби втримати — нерозумний і застарілий метод. Чи залишиться чоловік з тобою у цьому випадку, не факт, 50 на 50.

О.М.: Це дієвий спосіб розвести чоловіка на гроші. І якщо він з тобою. І якщо не залишився. Але платить. А це ж головне. На кого гроші витрачає, та жінка і рулить.

В.Т.: Не кожного розведеш. Чоловіки вважають, що то вони жінці платять аліменти, а не дітям. І жадяться.

Ю.С.: Знайома вийшла заміж за чоловіка, у якого вже була дитина від першого шлюбу і він платив аліменти. Нова жінка сказала: «Мені теж таку суму щомісяця клади на нашу дитину. А все інше — це наш сімейний бюджет».

Т.К.: А я не можу зрозуміти, від кого народжувати? Який секс, якщо шлюб на межі розриву?

Спосіб 6, складний. Розголос

В.О.: Щоб маніпулювати поганим батьком, можна писати на нього пакості в інтернеті. Якщо він при статусі, при посаді — спрацює, кинеться задобрювати або погрожувати. У будь-якому випадку згадає про існування дружини і дітей.

Ю.С.: Коли терпець уривається, жінка розповідає про все і слів не добирає.

В.О.: А що ти алкоголіку Петру пред’явиш в інтернеті? Хоча і таке буває. Поділишся бідою з людьми — і легше пережити страшні часи. Жінки, говоріть, не замикайтеся в собі.

Т.К.: Можливо, такі ситуації небла­гополучні від початку. Маніпу­ляції недієві. Станеться те, що й має статися

Спосіб 7, простий. Ти мені — я тобі  

Ю.С.: Я хотіла собі нові навушники. А чоловік — годинник. Але казав, що мої навушники багато коштують. Більше за годинник. До речі, так і було. Отримала зарплату, пішла й купила йому годинника. Діватись було нікуди, він теж приніс мені навушники.

В.О.: Вплив добром і любов’ю. Щоб отримати, треба щось дати.

О.Г.: Не люблю, коли мене змушують. Чого ж мені когось заставляти? Ти мене не займай, і я тебе не чіпатиму. Убивчий аргумент в суперечці: «Ти жінка, ти повинна…». Готувати, мити посуд, прибирати…

О.М.: Маніпуляція — улюблена тема чоловіків. Треба спостерігати, як вони це роблять і копіювати.

Т.К.: Мені особисто цікавіше, щоб не маніпулювали мною. З чоловіками все просто: якщо потрібен секс — шукай собі чоловіка для сексу. Потрібні гроші — шукай для грошей.

Не треба нікого просити і змушувати. Якщо зробить, то зробить. Якщо мені щось потрібно, сама зроблю.

Спосіб 8, простий ☺. Стань красунею

Розділимо чоловіків на дві категорії: ті, які нас хочуть, тобто, свої, домашні,  і ті, які нас не хочуть — дикі, неприручені, ми їх вибішуємо. На своїх варто спробувати впливати всіма вище переліченими способами, бо ми в зоні доступу. А як бути з чужими?

М.З.: Чоловіки люблять очима. Вираз старий, як світ, але досі дієвий.

Т.К.: «Зустрічають по одежці». А як вже проводжають, то інше.

Ю.С.: Струнка фігура, помірний макіяж, вдала зачіска, чистий одяг — складові успіху. Чоловіку приємно, коли з ним гарна жінка. Вони хизуються перед іншими чоловіками.

М.З.: То хороші. Звичайні, навпаки, критикують: «Моя погана». «А моя ще гірша».

О.М.: Але ж він ще може попросити накачати губи, переробити ніс, вставити імпланти в обвислі груди… Де межа?

В.О.: Якщо за його гроші, то чому б і ні? Піду і все повставляю, перероблю, накачаю.

М.З.: Не треба ігнорувати можливості, які зараз надає індустрія краси. Хочеш вразити чоловіка — май відповідний вигляд. Це ціла наука — як завести стосунки з багатим, успішним і втримати його. Ти ходитимеш в дорогі місця, де водяться дорогі чоловіки. Маєш вкластися в себе, щоб потім в тебе вкладався чоловік.

О.М.: Але це фізично боляче — удосконалювати себе. До краси ми приходимо через біль.

В.О.: Я двох дітей народила. Це теж було боляче.

Т.К.: Про це я й кажу — замість того, щоб полювати за чоловіками, краще розвиватися і заробляти самій.

Спосіб 9, простий. Проявити цікавість

В.О.: Якщо хочеш щось від нього отримати, маєш його трохи вивчити.

Коли йду до чоловіка по роботі, спочатку розпитую знайомих про його інтереси, слабкі місця. Якщо він не хоче зі мною говорити, ненароком згадую щось із розвіданого. Без погроз, по-товариськи. Обіцяю, що про це не казатиму. Він вже вважає, що ти з ним заодно, з кабінету не випроваджує, розговориться. Зачепити ж можна не лише поганим, а й хорошим.

О.М.: Якщо він пропонує: «Пішли, побачиш, що я зробив», відмовлятися не можна в жодному разі! Наслідки катастрофічні! Хіба що хочете позбутися його назавжди.

Показати він може що завгодно: дохлого жука, тридцятиповерхову висотку, відремонтований блок з кисневого концентратора, музей Майдану і т.д. Треба бути терплячою, все роздивитися і похвалити.

Спосіб 10, останній. Приворот

В.О.: Всі дружини багатих користувалися послугами ворожок. Я в цьому впевнена. І в міністерстві у кожного чиновника є своя гадалка. З екстрасенсами постійно радяться.

Ю.С.: Тим ворожкам неси гроші, неси золото! Так ну його к бісу, того мужика, заради якого все з хати треба винести.

В.О.:  Його сорочки достатньо буде. Писала колись про ворожку Віру Лихо з Талалаївки. Вже покійна. Сказала мені: «Рано чи пізно чоловік від привороту розкодується і буде тільки гірше. Сто разів пожалієш». Нічого в житті просто так не дається: одне отримаєш, інше втратиш. Сім років, і все мине…

О.Г.: За сім років по-любому пройде, хоч з приворотом, хоч без. Кохання стільки не живе.

***

Якщо всі названі і не названі методи ви перепробували, а чоловік все одно вас не чує, значить, він слухає іншу жінку. І це не ваш чоловік. Шукайте свого.

⬤ ха-ха

 На кухні я дуже легко знімаю стрес. Наприклад, дістала з холодильника бройлера, назвала його Сергієм Миколайовичем, відрізала все, що захотіла, обпалила на газовій конфорці та повільно опустила в окріп.

Підготувала Олена ГОБАНОВА. Кадри з фільму “Іствікські відьми”