ОЛЕГ ГОНЧАРУК ПІДТВЕРДИВ СВОЄ ЗВІЛЬНЕННЯ, АЛЕ БУДЕ СЛУЖИТИ ДО ПЕРЕМОГИ НАД РАШИСТАМИ

17.08.2023 | Війна, Життя

48-річний Олег ГОНЧАРУК, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного ТЦК і СП, не буде керувати обласним військкоматом. На цю посаду був призначений у липні 2021 року.

— Буде так, як вирішив президент, — коротко відповів у понеділок, 14 серпня, на запитання, чи залишиться він на посаді воєнкома найближчим часом. — Його рішення — звільнення всіх керівників облвійськкоматів. Точну дату звільнення Гончарук не назвав.

— Продовжите службу на іншій посаді?

— Обов’язково. До повної перемоги над рашистами. На посаді, яку визначить старший керівник, без заперечень.

— У багатьох військкоматах країни проводили обшуки, чи були в Чернігові?

— Про всі обшуки повідомляло Державне бюро розслідувань.

Олег Гончарук на підтвердження цьому надіслав карту з підписом «Злочини у військкоматах та воєнкомів 2023». На карті України зображені два кольори: голубий і синій. Де останній — області, де були правопорушення. Чернігівської області в цьому списку немає.

* * *

У телеграмі (соцмережа) з’явився чернігівський чат під назвою «Маслини, оливки». «Маслини» — це поліцейські, які патрулюють місто, а «оливки» — представники військкомату, які на блокпостах вручають повістки. А називають тих, хто вручає повістки, «продавцями». У цій групі чернігівці, які проїжджають блокпости, відписуються, чи можна проїжджати, чи ні. А це, як стверджував Олег Гончарук, потенційні ухилянти, яких майже 21 тисяча. На питання, чи вдалося вирахувати адміністратора чату, Олег Валентинович нічого не відповів.

 

Юлія СЕМЕНЕЦЬ