Гучне розлучення голови ОДА

4.03.2024 | Війна

Скрін зі сторінки «Підслухано Чернігів»

14 лютого на сайті Деснянського суду з’явилося повідомлення про розлучення 46-річного В’ячеслава Чауса, начальника Чернігівської ОВА (обласної військової адміністрації, колишня назва посади — голова ОДА, обласної державної адміністрації), та 43-річної Лесі Чаус. В Інтернеті почалось жваве обговорення, до якого підключилась і сама Леся. І чи не вперше дружина чиновника аж такого рівня публічно звинуватила чоловіка у подружній зраді!

— Мені переслали пост про те, що зараз Чаус все майно перепише мені, розлучиться, і кінці в воду. Тому я повинна була написати коментар, — пояснює свою відвертість Леся Петрівна. Зв’язались з нею через “Фейсбук”. — Я за чесність, справедливість і порядність!

Леся Чаус

З квітня 2022 року жінка разом з трьома дітьми (старшим сином Глібом від першого шлюбу та двійнятами Іваном і Анею, спільними з Чаусом) в Англії. За весь цей час жінка жодного разу не приїздила ні в Чернігів, ні навіть в Україну. Хотіла, просила про зустріч. Кажуть, влітку 2023 року вже збиралась повертатись разом з дітьми. Саме тоді чоловік повідомив про іншу жінку і вагітність.

— Ми з дітьми хотіли зустрітись, а він казав, що не на часі, що ракети летять, що небезпечно! А виявилося, що так просто було комфортно. Батько (говорить про Чауса) все зайнятий….то війна…то робота…то розваги з сусідкою. Дзвінок зі стоянки на 5 хвилин пару разів на тиждень – чи це батько??? — продовжує Леся. — Я пропонувала зустрічі на кордоні України…. ми з дітьми могли приїхати, побачитися… Але діти його не цікавили (про себе я не кажу).

Розповідають також, що матеріально чоловік не підтримував Лесю. Навіть не передав ноутбук, пославшись на зайнятість.

Леся Чаус з дітьми

— Нехай все майно шукають на його мамі, батьку і його фондах. Під час спільного життя він також все ховав від родини і дітей! Все — на батьках! Багато чого! В нас залишився лише чемодан з одягом для мене і трьох моїх дітей, — не стримує емоцій жінка. — Зараз на суді буде “плакати” і розповідати, як діточок любить, і, що я з дітьми не даю спілкуватись… вдавати з себе жертву!!!

— Як дізнались, що чоловік подав на розлучення?

— Прийшло повідомлення на Опендата.ЮА. Зрозуміло, що на судах бути не можу.

— Але ж можна брати участь онлайн.

— Грошей на адвоката у мене немає. Тому, що я буду присутня, що ні — однаково! Його інтереси представлятиме адвокат!

У повідомленні про судове засідання йдеться, що представник позивача, тобто Чауса, Галина Якуба. Суддя — Таїсія Логвін.

— Можна звернутись за безоплатною допомогою.

— Проти нього в області ніхто не піде!

— Важко повірити, що ви не маєте коштів.

— Не маю, — стверджує Леся. — Я себе “поклала” на виховання і розвиток дітей! І не жалкувала ні про що! Мої діти — це найкращі мої проєкти, просто вони довгострокові! Кожним з дітей пишаюсь, і кожен з них — це моя окрема гордість! І продовжую це робити, і продовжу в майбутньому! Але зараз є плани і для особистого розвитку!

— 1 березня відбулося судове засідання. Як все пройшло?

— Не маю жодного уявлення. В нас був не просто шлюб. Ми вінчана родина. Він все “почав”, то нехай доводить вже до кінця теж сам, без мене. Мене цікавлять лише мої діти, їх здоров’я, розвиток і їх здорове оточення.

* * *

Публічні люди мають бути готові до громадського інтересу стосовно всіх їх справ, у тому числі відносно судів, родини. Якщо інша сторона захоче повідомити свою точку зору, ми за.

Тетяна Свириденко. Фото з інтернету

Пошук по сайту