Дмитро Юсухно загинув від ракетного удару

22.03.2024 | Війна

Дмитро Юсухно

Живим коридором, схиливши голови і навколішки, 19 лютого біля Катерининського храму Чернігова зустрічали 28-річного Дмитра Юсухна з Нової Подусівки (мікрорайон міста). Без батька залишився синочок Кирилко, йому у квітні буде три роки.

Дмитро закінчив школу №35, радіозаводський технікум. Займався обслуговуванням та ремонтом автомобілів.

— Три куми відкрили СТО «DDR  GARAGE». Ремонтували машини військовим. У липні минулого року Діма пішов у ЗСУ. Служив водієм аеромобільного відділення у 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Торік у грудні в окопах під Мар’їнкою був поранений. Підлікували й знову на передову. Востаннє ми бачилися у липні. А переписувалися 13 лютого в обід  за 15-20 хвилин до його загибелі. Спитала: «Чи все добре?», відповів: «Так». Згодом телефонувала та більше вдень на зв’язок не виходив. Відчувала, я вже його не побачу. Вранці пішла у військкомат, а там кажуть, ще ввечері прийшло повідомлення. Було пізно, тому не встигли принести сповіщення, — тамує сльози 25-річна Ольга ЮСУХНО, вдова. — За два дні до цього чоловік отримав від нас посилку. Ми йому домашніх голубців, салатиків відправили. Кулончик з датою народження сина.

— Де саме загинув Дмитро?

— У Донецькій області на селідівському полігоні. Їх накрили ракетами.

Він єдиний з Чернігова там поліг?

— Не знаю. До моргу ще когось привозили, але мені було не до того. Труну відкрили і я упевнилася, що там мій Діма. Відтоді не живу, існую. Не можу прийняти, що його більше немає. Синочок жде тата. Кажу, що татко на небі… сонечком світить.

Поховали захисника на Алеї героїв на кладовищі «Яцево».

Валентина ОСТЕРСЬКА. Фото автора

Двоюрідний брат Артем Полосьмак сумує

Пошук по сайту