Відомий фітнес-тренер та лікарка одружилися 02.02.2024

21.03.2024 | Весілля

Аліна та Владислав Литвини

26-річна Аліна (в дівоцтві Мархай) та 27-річний Владислав ЛИТВИНИ одружилися у красиву дату – 2.02.2024.

— Освідчення було рік тому, в січні. Я не хотіла весілля зимою. Але дотягнули до 2 лютого.  Обирала дату сама, сподобалися ці цифри. Далі піст перед Великоднем, тому вирішили не відкладати, — каже Аліна. — Пробували спочатку подати заяву в застосунку «Дія», але постійно не пропускало то одну довідку, то іншу. Тоді Влад пішов по старому методу, поїхав до ДРАЦСу  з’ясувати, які документи потрібно. Наступного дня я відпросилася з роботи і вже разом подали заяву.

Разом пара майже вісім років. Аліна з міста Носівка Ніжинського району.  Працює анестезіологом операційного блоку в медичному центрі сучасної онкології (онкодиспансері). Влад – чернігівець, відомий фітнес-тренер у клубі «Тотал фітнес». Разом з 32-річним Вадимом Кравченком та 38-річним Борисом Сташуком двічі на рік набирають команди в проєкт «Заміс тренерів». Змагаються між собою, чиї підопічні більше схуднуть. Переможці отримують призи і гроші.

— У 2016 році я приїхала в Чернігів на навчання. Шукала спортивний зал ближче до гуртожитку, — продовжує Аліна. — Так ми з Владом і зустрілися. Він взяв мій номер телефону і запросив на побачення. За декілька зустрічей я зрозуміла, що це моя половинка.

Після закінчення медичного коледжу у 2017 році я знайшла роботу фельдшером на «швидкій» у Києві. Довелося п’ять років жити на два міста. Добу працювала в столиці, три дні в Чернігові з коханим.

— Як покликав заміж?

— Я спала вдома після дороги. О восьмій ранку коханий розбудив мене. Напівсонна дивлюсь на нього: він тримає великий букет і обручку. Ще й трохи посварила. Не можна дівчині робити пропозицію, коли вона втомлена і заспана.

— Владе, чого так довго думали? Сім років.

— Придивлявся, щоб не було нюансів, — сміється чоловік.

— Не ревнуєте до інших дівчат? — перепитую молоду дружину.

— Вже ні. Перші два роки так, трохи ревнощів було. В залі повно дівчат модельної зовнішності. Але потім зрозуміла, що Влад від мене нікуди не втече.

В день весілля Аліна одягнула довгу білосніжну сукню. Біла фата до пояса. На лівій нозі красувалася підв’язка.

— Погода нас порадувала — на вулиці було плюс п’ять. Сильно не утеплювались. — радіє Аліна.

Святкували весілля у ресторані «Банкет-хол».

— Запросили найближчих родичів і друзів. Чоловік 40 було, — додав Владислав.

* * *

02.02.2024 у Чернігові розписалися долі чотири пари молодят.

Ольга САМСОНЕНКО. Фото з сімейного архіву молодят