ВІДДАВ МАМУ ЗАМІЖ

31.08.2023 | Весілля

16-річний Роман Гордієнко 24 серпня привів у ДРАЦС свою маму:).  

— Для мене і мого чоловіка це другий шлюб. На двох маємо трьох дорослих синів. Моєму Ромі — 16. У Віталика: 14-річний Дмитро і 17-річний Олександр, — розповідає 37-річна Наталія КАНАРСЬКА, у дівоцтві Гордієнко. — Віталик три роки, як розлучився, я — близько десяти. Увесь цей час зарікалася, що не буде жодних відносин. Але з Віталиком усе по-іншому. Він справжній мужній чоловік, який готовий захистити не тільки тебе, а й місто, країну. Завоював моє серце. А головне, син радіє за маму, що я щаслива.

— Як давно разом?

— Познайомилися у 2022 році на дні народження спільних друзів. Коли вже був час їхати додому, я попросила Віталика мене підвезти. Наступного дня запросив на каву і на побачення. Зустрілися 20 жовтня. На третьому побаченні він мене вже познайомив з дітьми. Вони живуть окремо, з колишньою дружиною.

Улітку цього року стали жити разом. Ромчик усе допитувався: «Коли буде весілля? Коли зміниш  прізвище?» На що я віджартовувалась, що не знаю, бо ніхто не кличе заміж:).

Якось, почувши цю розмову, Віталик задумав план. Узяв відпустку, і ми поїхали відпочити на українські Мальдіви — до Дружбівського кар’єру, у Житомирській області. Зупинилися в наметовому містечку. Там він мені й освідчився.

Надовго не відкладали, 11 серпня подали заяву. Вирішили одружитися в красиву дату — 24 серпня, День Незалежності.

Наталя одягнена в білу сукню, у руках букет з трояндами. Віталій — у білій сорочці з довгим рукавом і чорних брюках. На обличчі жінки сяяла усмішка на всі 32.

— Розслабся. Останній раз женишся, — жартувала жінка під час фотосесії у ДРАЦСі.

Наталія працює в «Сенс банку», Віталій — військовослужбовець.

— Устигли якраз до сирени розписатися. Заплатили майже 1500 гривень. Чоловік — учасник бойових дій. Запитували, чи є знижки. Сказали: «Ніяких пільг».

Після розпису посиділи з трьома дітьми в ресторані «Хряк». Вони знайшли спільну мову і товаришують.  Медову відпустку плануємо після перемоги.

— Днями чоловік отримав нагрудний знак «Золотий хрест», — нахвалює Наталя. — У лютому-березні 2022 разом з побратимами захищав Чернігів.

Козаки в родині є. Коли буде козачка?:)

— Поки не плануємо, але як доля складеться, так і буде.

У День Незалежності в області зареєстрували шлюби 14 пар молодят, з них сім пар наречених одружилися безпосередньо у відділі державної реєстрації актів у Чернігові. А з початку року в регіоні вже зареєстровано понад три тисячі одружень.

До речі, під час воєнного стану місяць на роздуми від дня подачі заяви не обов’язковий. За бажанням вас можуть розписати через тиждень або два, якщо є можливість. Або того ж дня, якщо хтось з подружжя служить у Збройних силах.

Також у День Незалежності в пологовому будинку народилося троє малюків. Дві дівчинки, вагою 3460 і 3600 грамів і хлопчик-богатир — 4440.

Ольга Самсоненко

Наталія та Віталій Канарські. Фото Ольги Самсоненко

Пошук по сайту