ЗВЕРНЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ЛОМАКО, В.О. МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЧЕРНІГОВА

3.03.2023 | Політика
Шановні чернігівці!
24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення рф в Україну, Чернігів хотіли позбавити вибору — ліквідувати діючу міську раду, ліквідувати місцеве самоврядування, передати повноваження всіх обраних одному призначеному.
Але Верховна Рада останньої миті відмовилася знищувати демократію, відмовилася нехтувати Конституцією, не погодилася виконувати політичну вказівку — не стала розглядати питання ліквідації місцевого самоврядування в Чернігові на своєму засіданні.
Тож обрана міська рада Чернігова продовжує працювати: займатися життям, відновленням та розвитком міста, призначена військова адміністрація — його захистом та обороною. Кожен на своєму місці, як і має бути.
Від імені всіх жителів Міста-Героя Чернігова дякую кожному парламентареві, хто відстоює місцеве самоврядування в Чернігові та демократію в Україні.
Дякую всім міжнародним партнерам України, які уважно слідкують за боротьбою за збереження місцевого самоврядування та чітко артикулюють свою позицію.
Ще раз наголошую — у Чернігівській міській раді різні політичні прапори. Бо саме так вирішили чернігівці. Бо саме так відбувається в будь-якому обраному органі цивілізованої країни. Бо саме тому це називається демократія.
Але коли питання стосується захисту та розвитку Чернігова, добробуту його мешканців, тут позиція міськради єдина. І прапор єдиний. Це синьо-жовтий прапор України. Так було рівно рік тому. Так залишається зараз.
Олександр ЛОМАКО, в. о. міського голови Чернігова