ВІЗИТ ЗЕЛЕНСЬКОГО БУВ ПІД ГРИФОМ ТАЄМНО

9.06.2023 | Політика
Третього квітня в приміщені ОВА 45-річний Володимир Зеленський, президент, вручив орден княгині Ольги ІІІ ступеня 57-річній Олені ДМИТРЕНКО, голові обласної ради.
— Раніше ви вручали нагороди, а зараз вам. Які враження?
— Приємно, — ділиться емоціями Олена Борисівна. — Кожній людині приємно, коли її відмічають у позитиві. У мене таке бачення: якщо тебе чимось нагороджують, це відповідальність і треба старатися працювати ще краще.
Указ про отримання нагороди був підписаний до Дня місцевого самоврядування (був 7 грудня минулого року). А вручив орден під час приїзду. У мене навіть гордість була за хлопців, голів громад, яких він також нагородив того дня. За Віталія Рудника, голову Гончарівської громади, Сергія Деденка, голову Семенівської громади, Олександра Медведьова, голову Сновської ТГ, Федора Вовченка, заступника ніжинського міського голови. Вони витримали багато випробувань за весь період повномасштабного вторгнення. Приємно, що відмітили наше місцеве самоврядування.
***
Володимир Зеленський до Чернігова приїхав уранці. Був на вулиці Чорновола, куди третього березня минулого року з літака впало шість авіабомб, загинуло 47 чоловік. Провідав військових у госпіталі. Дивився, як відбудовують міст через Десну, який розбомбили в ніч з 22 на 23 березня минулого року. У школі №27. І в підвалі в селі Ягідне, де люди просиділи майже всю окупацію. Супроводжував В’ячеслав Чаус, голова військової адміністрації.
— До того, як отримати нагороди, у нього ще була зустріч з німецькими представниками. А потім вже ми. В очікуванні президента обговорили всі насущні проблеми, які в нас існують, — посміхнулася голова облради. — Ділився емоціями після того, як побував у Ягідному, — додала Олена Дмитренко про візит президента. — Було помітно, що він сприйняв усе, що в нас відбувалося. Спілкувався з місцевими жителями. Його це вразило. Читала коментарі Володимира Олександровича вже після поїздки. Написав, що вона для нього була одна із вражаючих за останній час.
— Приїзд Зеленського був під грифом «таємно». Зранку в понеділок кілька вулиць міста були перекриті. Чернігівці зрозуміли — їде хтось важливий. Коли ви дізналися про приїзд?
— Попередили в неділю. Також попросили, щоб було менше інформації. Враховуючи час, є вимоги за протоколом, аби про робочі поїздки Зеленського знало найменше коло осіб. Щодо часу нам уже сказали в понеділок зранку. Програма була насичена. Із Чернігова президент поїхав увечері.
Є надія, що після його відвідування, в область буде йти більше допомоги.
Юлія СЕМЕНЕЦЬ
Фото з сайту “Час Чернігівський”

Момент вручення