«НАСТУПНИЙ РІК БУДЕ ТЕЖ ВАЖКИЙ. ТРЕБА ПЕРЕТЕРПІТИ ДО 2024 РОКУ». Владислав Атрошенко звітував перед чернігівцями

29.12.2022 | Політика
18 листопада в міському Палаці культури імені Радченка (по старому «Хіміки») в Чернігові 53-річний Владислав АТРОШЕНКО, міський голова, традиційно звітував чернігівцям про свою роботу у 2022 році. (Деталі звіту читайте в номері «Весті» від 17 листопада «Про відновлення Чернігова, опалювальний сезон і чому не пішов до Баффета. Владислав Атрошенко розказав про роботу міської влади»). Це сьомий звіт на посаді мера, але найважчий рік.
Атрошенко був стильно вдягнений: у темні джинси, темний светр і сірий піджак.
Подякував містянам за мужність. Особливо тим, хто залишився в Чернігові під час військових дій і працював.
— Є програма, яка рахує кількість мобільних карток. Вона не точна, адже в когось їх декілька, — додав Атрошенко. — Приблизно до 70 тисяч людей знаходилося в Чернігові на той час. Ризикуючи життям не виїжджали з міста. І комунальні, і комерційні підприємства підтримували інфраструктуру.
Попросив би відкинути всі розмови про хлопців, які першими пішли захищати Чернігів. Казати, що наша тероборона була якась не така… Вони йшли свідомо, але не всі були взірцем. Не було часу розбиратися, а спеціальним службам треба було не ховатися в підвалах, а вивчати якісніше, хто отримує зброю. Зараз хлопці живуть у полі, де не так приємно.
Наступний рік буде теж важкий. Треба перетерпіти до 2024 року. Це моє бачення.
Після звіту мер перейшов до відповідей на запитання чернігівців. І вперше за всі роки було лише три скарги. Перша така: кондуктори на мікрорайоні Шерстянка беруть по 10 гривень за проїзд і не видають талонів.
— Одні дають, інші беруть. Не платіть готівкою, — запропонував Атрошенко. — Або банківською, або транспортною картками. Вимагайте талон.
Друга скарга: світло в будинках вимикають на 11-12 годин.
— Ми стоїмо за пів кроку, що скоро у всіх нас може бути добре, — пожартував у відповідь мер. — Якщо серйозно, від цього страждають усі: бюджет, економіка, бізнес. Але цю задачу вирішити не можна на моєму рівні.
Третє питання було про гарячу воду, що біжить з кранів холодною.
— Ми повністю залежні від електрики, — сказав мер. — Нам треба молити господа Бога, аби вижити в зимові місяці. Можете розрізати на частини мене, Коропа (Олександр Михайлович, директор міських електромереж). Але ракети роблять свою справу. Та буде і на нашій вулиці свято і перемога України!
Юлія СЕМЕНЕЦЬ

Пошук по сайту