У Сновську після скандалу з автівкою для військових трьох працівників звільнили. Четвертий написав заяву

22.03.2024 | Перехрестя

На початку лютого у Сновську розгорівся скандал. Євгеній Шафрай, начальник юридичного відділу Сновської міської ради. Павло Тютюнник, начальник відділу благоустрою та господарського забезпечення, Сергій Воробей, інспектор з благоустрою, Віктор Самончев, головний спеціаліст госпвідділу купили автівку для військових за 4500 доларів, а взяли 5500, на тисячу доларів  більше. Це розкрила Марія Єфименко, завідувачка сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій Сновської міської ради.

Ті, хто купував, гроші за авто повернули. Через тиждень військові допомогли придбати УАЗ «Патріота» за три тисячі доларів. Зекономлені кошти підуть на придбання дронів, ліхтарів.

— Два тижні була у відпустці, — каже телефоном Марія ЄФИМЕНКО, 21 лютого. — Зараз  у громаді збираємо підписи, аби відправити лист до президента. Хочемо, щоб аудитори перевірили, куди і на що витрачалися бюджетні гроші. Аби це зробили не тільки на рівні області, а й столична комісія.

— По факту покупки автомобіля для військових було відкрите кримінальне провадження за статтею «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Як триває розслідування?

— Слідчі мене викликали, я надавала покази. Додатково заяв ніяких не писала, поліцейські сказали, достатньо того, що є. Троє співробітників, які їздили купувати машину, написали заяви на звільнення. Наскільки відомо, це Шафрай, начальник юридичного відділу, Воробей, інспектор з благоустрою і Самончев, головний спеціаліст. Тютюнник на лікарняному.

— Так, трьох працівників вже звільнено, — підтвердив Олександр МЕДВЕДЬОВ, мер Сновська. — Четвертий, Павло Тютюнник, написав заяву за згодою сторін, але зараз на лікарняному. Він — матеріально відповідальна особа. Як тільки повернеться, передасть всі матеріальні цінності, заяву теж буде підписано.

— Під приміщенням Сновської міської ради був мітинг, кричали «Ганьба», писали погані пости в соцмережах. Чому саме зараз такі висловлювання в ваш бік, в якому стані протести?

— Історія з автівкою була піднесена так, що буцімто я також брав участь. Це викликало обурення у людей. Я ніяким чином до цього не маю відношення. Напруга під час військового стану зростає. Одне до одного накопичили хвилю негативних емоцій.

— Як вдається справлятися?

— Є колектив, з яким працюю. Є підтримка. Якщо є недоліки, на які нам вказують, звертаємо увагу, виправляємо.

Юлія СЕМЕНЕЦЬ