СЕМІНСЬКИЙ ПРОТИ РУДЬКОВСЬКОГО. СУДОВИЙ ПРОЦЕС РОЗПОЧАВСЯ

14.09.2023 | Перехрестя

Рудьковський і Деркач не з’явилися, підготовче засідання перенесли

4 вересня в Голосіївському суді Києва розпочалося підготовче засідання щодо кримінального провадження за кваліфікацією «вимагання». Потерпілий — 49-річний Олег СЕМІНСЬКИЙ, нардеп від Чернігова, і Олексій Бушай, тесть Семінського. Обвинувачені: Андрій Шикора, киянин. 55-річний Микола Рудьковський, ексмер Чернігова, ексміністр транспорту, екснардеп. Андрій Мельник, киянин, та Степан Деркач, депутат Закарпатської обласної ради. Підготовче засідання перенесли на 2 жовтня, бо на суд не прийшли Микола Рудьковський та Степан Деркач і захисниця потерпілого Семінського Ганна Щеннікова.

— Справу почали розглядати, — коротко відповіла Ольга ЯРМАК, захисниця Миколи Рудьковського і Степана Деркача.

— Кажуть, Рудьковський і Деркач не з’явилися на підготовче засідання, бо були на виконанні військового завдання. Служать.

— Так. Але це державні справи і коментувати, де саме вони були, я не можу.

— У мене з моїм підзахисним на момент розгляду справи закінчився договір, — пояснила свою відсутність на суді Ганна ЩЕННІКОВА, представниця Семінського.

— Вона й далі буде представляти мої інтереси в суді, — пояснив Олег Семінський. — На момент підготовчого судового засідання вона була на іншому судовому засіданні. Але я і сам міг назвати свої дані, показати документи. На засіданні ідентифікували всіх учасників процесу. Вчора (говоримо 6 вересня. — Авт.) Рудьковського бачили в середмісті Києва.

— Якщо на наступному засіданні не з’являться, знову перенесуть?

— Прокурор зміг їх знайти, коли вручав підозру. І на судовому засіданні я чув, як прокурор казав судді, що знає, де вони і як знайти.

Юлія СЕМЕНЕЦЬ