Олександр Глинський, власник приватного реабілітаційного центру «Вітал» в Андріївці, продає його

21.06.2024 | Перехрестя

Олександр Глинський

— Продаю з двох причин, — каже Олександр ГЛИНСЬКИЙ, киянин. — Перша — війна. Друга — мій вік. Мені 73.

Каже, що віддавався своїй справі повністю (у центрі, зокрема, ставили на ноги людей з тяжкими травмами, післяінсультних хворих). Зараз вже нема такого запалу й такої сили. А працювати абияк він не звик.

Зі слів Олександра Глинського, 80 відсотків часу він з дружиною проводить в Англії. І вже має вид на проживання.

У Великобританії живе син Глинських. Він одружений з бразильянкою із заможної родини. У молодого подружжя вже з’явилася доня. Олександр Юрійович надзвичайно любить свою внучку. І хоче, щоб вона чула з дитинства й українську мову.

Що ж до центру, то вважає, що він міг би стати елітним пансіонатом для стареньких батьків тих дітей, які за кордоном. Діти могли б оплачувати перебування і бути спокійними за них.

Ціна центру, що виставлений на продаж через ріелторську агенцію,  275 тисяч доларів. Це 30 відсотків його реальної вартості. Зі слів Олександра Глинського, вона може бути ще меншою. Навіть 200 тисяч доларів. Якщо купуватимуть центр напряму та кошти будуть переведені на його англійський рахунок.

Загальна площа приміщення центру 1125 метрів квадратних. Приміщення унікальне,  будувалося не на продаж. Земельна ділянка у довготерміновій оренді (49 років), оформлена на 40,5 соток землі. Центр за 20 кілометрів від Чернігова і за 130 від Києва. Асфальтне покриття до самого приміщення.

Тамара КРАВЧЕНКО. Фото з інтернету