НА СВЯТА І У ВИХІДНІ ЖІНКИ-ВОДІЇ РОЗВОЗЯТЬ ЧОЛОВІКІВ ПО ДОМАХ

9.02.2023 | Перехрестя
За новорічну ніч до патрульної поліції надійшло 67 викликів. На чернігівців склали 30 адміністративних протоколів, три з яких — за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Одна ДТП, де у водія були ознаки алкогольного сп’яніння.
— Із життєвого досвіду. 1 січня везу чоловіка від кума. Зупиняють патрульні, аби зробити зауваження. Опускаю скло, один із патрульних, посміхаючись, каже: «Знову жінка везе чоловіка додому». Чи багато жінок розвозили чоловіків 1 січня по домівках?
— Я так підозрюю, що ви були не перша в цього підрозділу і на цій зміні, де жінка везла додому чоловіка, — сміється 42-річний Віталій КОПИСТКО, речник патрульної поліції в Чернігівській області. — Якогось упередженого ставлення до жінок-водіїв немає.
Люди, які працюють у поліції не перший день, бачать навіть за манерою їзди: тверезий водій чи ні. Жінка за кермом чи чоловік. Така історія, коли жінка везе чоловіка, спостерігається не тільки 1 січня. Часто так роблять на свята та у вихідні. У наш час жінок-водіїв багато. А в такі дні їх стає ще більше. Коли можна побачити, як на пасажирському сидінні сидить чоловік або їх декілька в салоні. І вона їх розвозить по домівках. Але статистику, на жаль, таку ще не ведемо, — пожартував Копистко. — Доволі часто і жінки за кермом їздять п’яні. Це вже теж не новина.
Юлія СЕМЕНЕЦЬ