З ЧЕРНІГОВА ЧЕРЕЗ КИЇВ МОЖНА ПРЯМИМ ДОЇХАТИ ДО ЧЕХІЇ. А СКОРО – І ДО БЕРЛІНА

25.11.2022 | Місто
— Квитки можна придбати на нашому автовокзалі. Або в пункті продажу «Атлас Тревел» (Atlas travel), що знаходиться на проспекті Перемоги, 90. Або на сервіс-майданчиках Busfor, Infobus та інших, — розказує 59-річний Володимир КОЗИР, голова Чернігівського відділу всеукраїнської асоціації автоперевізників. — В Чехію працюємо з брендом «Flixbus». Це велика європейська компанія, возить у будь-яку точку Європи: Англію, Іспанію. Італію, Німеччину… Квиток купують до кінцевої зупинки. Там все прораховано і розписано. Скажімо, з Чернігова їдете прямим до Кракова, там пересадка на автобус до Берліна, у Берліні пересадка на автобус до Лондона. Мало того, компанія відслідковує ваш рух за проданим квитком.
Прямим з самого Чернігова зараз можна доїхати тільки до Польщі (кінцеві Вроцлав і Познань). Автобуси в Чехію теж базуються в Чернігові. Раніше відправлялися з нашого автовокзалу о 7 ранку. Але тепер через комендантську годину, ночують у Києві. Туди добратися можна нашим «Спринтером», що відходить з чернігівського автовокзалу о 7 ранку або маршруткою, чи іншим шляхом.
Якщо квиток купувати за місяць до поїздки, це буде дешевше. Перед самою відправкою — дорожче.
У перспективі, десь через місяць, з Чернігова можна буде доїхати без пересадок до Берліна.
За номером 097-970-00-80 зателефонувала в «Атлас Тревел».
Там розказали, що щоденно з київської автостанції «Видубичі» о 15.00 відправляється прямий автобус до Праги. У дорозі 26 годин. Вартість квитка — 2275 гривень. Знижок для дітей немає, хіба що їхатиме на руках.
Відправляється автобус до Праги з автостанції на київському залізничному вокзалі. Вартість квитка — 2999 гривень, відправка об 11.05, щоденно (можна встигнути доїхати швидкісною електричкою з Чернігова).
А є квиток на рейс до Праги з пересадкою. Відправлення з Києва об 11.30, пересадка в Кракові триває вісім годин. Уся дорога (з пересадкою включно) займе 32 години. Квиток на цей рейс коштує 2448 гривень.
* * *
Маршрутки в Київ продовжують возити за 300 гривень. При бронюванні місця (за кілька днів до поїздки дзвонимо
диспетчеру 093-500-97-77) — 250.

АВТОБУСІВ НА ПОЛЬЩУ ДОДАЛОСЯ

З чернігівського центрального автовокзалу щодня можна виїхати до Польщі. У вівторок, четвер, п’ятницю і суботу о 8.30 з Чернігова вирушають два двоповерхові автобуси: «Чернігів – Вроцлав» і «Чернігів – Познань». Квиток до кінцевої зупинки на обох коштує 1615 гривень. До Кракова і до Варшави — по 1315 гривень.
Щоп’ятниці о 16.00 з центрального автовокзалу Чернігова відходить ще і маршрутка «Чернігів – Краків». Доїхати на ній до Кракова — 1815 гривень.
Діти до шести років включно їдуть безплатно, старші — за ціною дорослого.
Додався рейс «Шостка – Познань, Вроцлав». Заходить у Чернігів у середу, п’ятницю і неділю, з нашого автовокзалу відправляється об 11.30. До Вінниці везе маршрутка, там пересадка на різні автобуси: до Познані і Вроцлава. Доїхати цим рейсом до Познані, Вроцлава або до Варшави коштує 1515 гривень.
По вівторках о 12.00 з чернігівського автовокзалу відправляється автобус «Шостка – Гребнево». Їде через Латвію і Литву аж до російсько-латвійського кордону. Доїхати на ньому до Варшави — 1415 гривень, до Білостоку (Волинська область) — 1615 грн, до Каунаса (Литва) — 3015 грн. Квиток до міста Даугавпілс (Латвія) — 3515 гривень, до Резекне (Латвія) — 4015 гривень і до Гребнева (на кордоні) — 10000 гривень.
Олена ГОБАНОВА

Пошук по сайту