Як їхати по Любецькій, яку частину відкрили

26.01.2024 | Місто

Ігор Солончев

6 грудня, 10.00. Вулицею Любецька в Чернігові в бік Масанів, проїжджою частиною, тягне тачку, натрамбовану картоном, 64-річний Ігор СОЛОНЧЕВ. Везе здавати макулатуру. Тягне швидко. Але до повороту на вулицю Ріпкинська. Далі Любецька знову перекрита, до повороту на вулицю Небаби. Стоять бетонні блоки. Збоку один блок хтось відтягнув, аби могла проїхати автівка. Але комунальники на проїзд нагребли снігу. Далі — тільки пішки. Окопи, які були вириті ще влітку, позасипали. Зверху поклали шини, аби земля не просідала. Вулиця пуста.

— Отут уже їхати важко, — порівнює два відрізки Любецької Ігор Юрійович. — Сніг, слизько, колеса пробуксовують. У мене рак, — показує на горло, в якому вставлена трубка. Говорить тихо. — Працював кранівником. Дверцята на висоті відкрив, продуло. Не алкоголік. Так заробляю, аби вижити. По новому асфальту йти легше. Та й автівок ще не так багато їздить по відкритій Любецькій.

Частину Любецької відкрили 28 листопада. Зі знаків познімали чорні чохли. Працюють світлофори. Новий асфальт, перший шар. Другий обіцяють покласти навесні наступного року. Усі заїзди-виїзди відкриті: на Пирогова, до дитячої обласної лікарні і дитячої поліклініки. Заїхати в «АТБ». Виїхати на Чорновола і повернути в бік комунального підприємства «Спецкомбінат», що на Старобілоуській. Ще в листопаді на перехресті Любецької з вулицею Мазепи стояли бетонні блоки.

З 28 листопада звичним маршрутом поїхали автобуси №№25, 25А, 26. Через Ріпкинську.

— «УТБ» усі роботи по заміні труб, каналізаційних колекторів виконали, — прокоментувала 35-річна Тетяна КОРЖ, речниця управління житлово-комунального господарства Чернігівради. — Але в таку погоду не можна проводити роботи по відновленню дорожнього покриття, класти асфальт. Частина Любецької буде «законсервована» до весни наступного року.

Юлія СЕМЕНЕЦЬ. Фото автора

Любецька. Далі не проїдемо