Василь Гусак вже не керує пологовим будинком

23.05.2024 | Місто

59-річного Василя Гусака, генерального директора комунального неприбуткового закладу «Чернігівський пологовий будинок» персонал не бачив на роботі два місяці. Кажуть, після закінчення контракту, з березня, пішов у відпустку. На офіційному сайті пологового будинку Василь Іванович вказаний як генеральний директор, стаж роботи 31 рік.

Зараз його обов’язки виконує 57-річна Галина ЛЕНИК, медична директорка.

Тим часом у пологовому обговорюють, що Василь Іванович вже не керівник. Бо не пройшов конкурс в кінці квітня.

22 травня зранку Галина Леник сидить в своєму кабінеті. На дверях табличка: «Медичний директор».

— Участі в конкурсі не брала, документи на цю посаду не подавала. Нічого більше сказати не можу, — коротко відповіла Галина Леонтіївна.

— Багато чуток зараз ходить щодо посади гендиректора пологового.

— Що пишуть про це в інтернеті, то все неправда.

— 23 квітня відбувся конкурс на посаду керівника комунального некомер­ційного закладу «Сімейна пол­і­клініка» та на посаду гендиректора пологового будинку, — пояснила Вікторія ЛИСИЧ, головна спеціалістка управління охорони здоров’я Чернігівради. — На посаді керівника «Сімейна поліклініка» лишилася 61-річна Людмила ОВСІЄНКО. Переможця не визнано тільки в пологовому будинку.

— Василь Гусак був єдиним кандидатом на цю посаду?

— Так.

— Чи будуть оголошувати конкурс повторно?

— Якщо керівництво міської ради напише таке розпорядження, будемо повторно оголошувати конкурс. Але поки що його немає. Галина Леник, відповідно до розпорядження, з 1 березня виконує обов’язки генерального директора.

— По закону, до закінчення воєнного стану можна не оголошувати конкурс?

— Так. Галина Леонтіївна може залишитися на цій посаді.

6 травня відбувся конкурс на посаду гендиректора другої міської лікарні. Її очолив 56-річний Владислав КУХАР, який і керував закладом до цього. Посада керівника міської стоматологічної поліклініки теж без змін, там 55-річний Віктор СТРУЦ.

Юлія СЕМЕНЕЦЬ