У фоє філармонії нарядили ялинки

14.12.2023 | Місто

У Філармонійному центрі підготували нову зимову казку «Навколосвітні пригоди Сніговика».
16 грудня (у суботу) о 15.00 відбулася прем’єра вистави. А в неділю, 17 грудня казку показали об 11.00. Далі — слідкуйте за анонсом.  Ціна квитка 120 гривень.

Написали сценарій і поставили «Навколосвітні пригоди Сніговика» 39-річна Марина Євтушенко, директор-розпорядник колективу концертних виконавців філармонійного центру та 25-річний Олександр Сєроштанов, помічник головного режисера.

— Почнеться з інтермедії перед виставою. Буде Святий Миколай, — розказує про виставу Марина Євтушенко. — Молодіжна сучасна тематика. Дві тіктокерші сперечатимуться, що важливіше: танці чи пісні. А Миколай розрулить ситуацію. Діти в залі тупатимуть, плескатимуть в долоні. ставитимуть лайки і дизлайки…
— Велика ялинка в філармонії буде?
—Так. Якраз сьогодні наряджаємо. Одна велика в холі на першому поверсі і кілька менших. Буде різдвяний вінок. Ведмедик Тедді (велика ростова лялька) зустрічатиме дітей. Можна сфотографуватися біля ялинок, будуть цікаві фотозони.

Якщо організація, яка приведе своїх дітей, захоче роздати подарунки, Миколай це зробить.

Вже є замовлення від Митної служби на 23 грудня. Викупили весь зал, будуть тільки їхні діти. Так само щороку в Філармонії робить свято для своїх дітей обласна лікарня.

Вистава триває годину двадцять хвилин.
— По школах «Сніговичка» возитимете?
— Ні. Намагалися домовитися. але не вийшло. Але якщо захочуть школи прийти сюди, будь ласка.

Оксана Тунік-Фриз ставить «Кіготь дракона»

Нових казок на свята в Філармонійному центрі планується дві. Другу ставить Оксана Тунік-Фриз з акторами філармонії. Робоча назва «Смарагдик» або «Кіготь зеленого дракона». Перший показ буде безкоштовно, за запрошеннями — для дітей вразливих категорій: з малозабезпечених сімей, для тих, чиї батьки загинули від війни. Наступні вистави — платні.

* * *

Казки показуватимуть до середини січня наступного року.

Олена ГОБАНОВА