«ТРУКАМИ» У СИЛЬНИЙ ДОЩ ПОРУШЕНЬ НЕ ФІКСУЮТЬ

9.12.2022 | Місто
TruCam — радар вимірювання швидкості. З ним на дороги виходять співробітники поліції. Наводять на машини, що їдуть, і пристрій показує перевищення швидкості, якщо воно є. Максимальна робоча дистанція для приладу — 1200 метрів. Навіть якщо водій вирішить пригальмувати перед патрульним автомобілем , порушення швидкісного режиму все одно буде зафіксовано.
З 13 жовтня в Чернігові правоохоронці ловлять порушників на двох ділянках дороги.
— Перша — від площі Перемоги до видавництва «Деснянська правда». Також у зворотному напрямку. Загальна протяжність — 500 метрів. Друга — від Чернігівської центральної районної лікарні до так званої переправи і теж у зворотному напрямку. Тому на ділянці може перебувати і не один екіпаж, — пояснює 41-річний Віталій Копистко, пресофіцер управління патрульної поліції в області.— Місця, які обрали для вимірювання швидкості, є аварійно-небезпечні. Саме на цих відрізках доріг було зафіксовано найбільше ДТП з травмованими або загиблими. У місті дозволена швидкість руху автотранспорту не більше 50 кілометрів на годину. Адміністративна відповідальність для водіїв настає, якщо автомобіліст перевищує дозволену швидкість більше ніж на 20 кілометрів на годину. Щодня на кожній з ділянок зупиняють до двадцяти порушників швидкісного режиму. Не фіксують швидкості лише при сильному дощі, аби не було похибки при вимірюванні.
Штраф за перевищення швидкості в населених пунктах більше ніж на 20 кілометрів на годину — 340 гривень Більше ніж на 50 кілометрів на годину — 1700 гривень.
У Чернігові також працюють стаціонарні камери відеофіксації порушень правил дорожнього руху: на проспекті Левка Лук’яненка, 12, у напрямку вулиці Захисників України, проспекті Миру, 296, у напрямку вулиці Володимира Дрозда, проспекті Миру, 241-а, у напрямку вулиці Льотної. «Дивляться» вони в обидва боки.
Валентина ОСТЕРСЬКА

Пошук по сайту