ТРОРЛЕЙБУСНЕ СПОЛУЧЕННЯ НА ЗАЗІ ВІДНОВЛЕНО. НА ЧЕРЗІ — БОБРОВИЦЯ ТА ПОДУСІВКА

10.08.2023 | Місто

З понеділка, 7 серпня, відновлено тролейбусне сполучення мікрорайону ЗАЗ з рештою міста. Про це йшлося під час загальноміської наради цього тижня під головуванням Олександра ЛОМАКО, в. о. мера Чернігова, та за участі керівників структурних підрозділів і комунальних підприємств.

 

ЗАЗ

Під час активних бойових дій у 2022 році контактна тролейбусна мережа комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» в цьому мікрорайоні була серед найбільш пошкоджених. Після виконання великого об’єму ремонтних робіт власними силами комунального підприємства вдалося відновити рух електротранспорту.

Сьогодні там курсує відразу чотири тимчасові маршрути міського електричного транспорту:

№ 4 Т  «Автозавод – КСК» (через вул. Івана Мазепи);

№ 3 Т  «Автозавод – Залізничний вокзал» (через просп. Перемоги);

№ 9 Т  «Міська лікарня № 2 – Автозавод» (через вул. П’ятницьку);

№ 10 Т «Автозавод – Діагностичний центр» (через просп. Левка Лук’яненка).

 

Працівники підприємства «ЧТУ» вже «перейшли» для виконання аналогічних робіт у мікрорайон Бобровиця.

Подусівка

 

Працюють органи місцевого самоврядування і над вирішенням питання з відновлення руху комунального громадського транспорту і  в цьому мікрорайоні. Заплановано, що воно буде вирішено в першому кварталі наступного року.

 

— Усе, що ми можемо зробити якомога швидше, маємо робити, — зауважив під час наради в. о. міського голови Чернігова.

Крім того, приділяється й увага іншим питанням, що є важливими для життя особливо постраждалих мікрорайонів. Зокрема відновленню роботи бізнесу.

Олександр Ломако доручив звернутися до керівництва української мережі «АТБ-маркет» для отримання від них інформації, чи планують вони відновлювати знищений магазин у цій частині міста, а також решту.

— Підготуйте звернення до «АТБ»: чи планують вони відновлювати, у першу чергу, на Подусівці магазин і решту. Якщо не планують, то давайте думати і, можливо, залучимо когось іншого. Якщо планують, то попросіть зробити це якомога швидше, враховуючи, що це один із найбільш постраждалих мікрорайонів, і він потребує такого об’єкта соціальної інфраструктури.