Стерилізуємо домашню кішку за 500 гривень плюс 70 за бандаж. Бездомну — безплатно

29.02.2024 | Місто

Весна, під балконом верещать пісні про любов вуличні коти. В квартирах від тих пісень дуріють домашні кішки. Їм хочеться кохання, кота та котенят. А господарям всі ці кошачі пристрасті ні до чого. Тому чим раніше стерилізуємо кішку, тим спокійніше наше людське життя.

В приватних ветеринарних клініках міста ціна стерилізації кішки від 1200 до 1700 гривень. Кажу про найпопулярніші: «Їжачок», «Кіт і Пес», «Акула». Операцію роблять з внутрішньовенним наркозом

«Вет. центр М.Е.Д» на Святомиколаївській — не менш популярний. У невеликій клініці є все для огляду та обслідування. До Дмитра Милого, головного лікаря і хазяїна клініки, до війни було ще спробуй попасти — черга. З перших днів вторгнення директор клініки Дмитро Милий записався до лав ЗСУ. Досі там.

Ціна на стерилізацію кішки в ветклініці на Святомиколаївській  —  600-650 гривень.

— З бандажем, з яким ви забираєте кішку, з пелюшками (за бажанням) та всім іншим — до 700 гривень, — уточнює 33-річна Анна ФЄДОСЄЄВА, лікарка ветеринарної медицини. —  Наркоз стандартний, внутрішньовенний.

Все триватиме близько години. Спочатку премедикація (укол перед наркозом), підготовка. Сама операція в мене займає до 15 хвилин, — розбирає процедуру по часу Анна. — Потім кішку треба забирати додому. Стаціонара в цій клініці зараз нема.

Клініка працює в суботу і неділю, як і більшість інших приватник ветеринарних клінік міста.

У Міській державній лікарні ветеринарної медицини (що знаходиться на шляху від 2-ї лікарні до Олександрівки), за стерилізацію кицьки доведеться заплатити стабільно 800 гривень. Додатково на операцію нічого брати-купувати не треба. Післяопераційний антибіотик купуєте потім. Віддають котика зразу після операції, поки ще спить. В суботу і неділю тут стерилізацію не роблять.

У ветеринарному стерилізаційному центрі, що на вулиці Володимира Дрозда, стерилізація кішечки коштує 490 гривень. Але запис вже тільки на кінець березня. Ще 70 гривень за бандаж.  Можливо, ще якісь медикаменти додеться докупити. Тварина виходить з наркозу в клініці, забирати після 16-ти.

Бездомних тваринок тут стерилізують  безплатно. Або за благодійний внесок. Після стерилізації безпритульним на вушко ставлять чіп-татуювання і роблять щеплення від сказу.

Операцію зі стерилізації кішечці можна робити з 7-8 місячного віку. Бажано перед тим прогнати глистів.

Олена ГОБАНОВА. Фото з архіву лікаря

Пошук по сайту