Руслан Ємець повернув гроші Елеонорі Порфирівні

11.04.2024 | Місто

50-річний Руслан Ємець, директор комунального під­приємства «Тролейбусне управління», повернув гроші 83-річній Елеонорі Артем’євій. 240 гривень — штраф, що виписали їй контролери за проїзд без пенсійного посвідчення.

21 березня Елеонора Порфирівна поверталася з лікарні у тролейбусі №9. Зайшли контролери. Виявилося, що бабуся забула пенсійне вдома. З собою мала тільки медичну картку. 26 березня Елеонора Артем’єва заплатила штраф, з комісією банку вийшло 275 гривень.

За Елеонору Порфирівну заступився 39-річний Олександр Ломако, в.о. мера Чернігова. Вимагав від контролерів громадського транспорту належного ставлення до літніх людей. Передав контакти бабусі Руслану Ємцю і сказав, щоб заплатив штраф.

— Гроші за штраф повернув, — підтвердив Руслан Ємець. — Але це не означає, що всі повинні їздити без документів.

— 5 квітня, в п’ятницю, ввечері, — підтверджує Елеонора Артем’єва. — На телефон дзвінок з невідомого номера. Жіночка сказала, хоче повернути гроші за виписану постанову про штраф. Питала, як знайти під’їзд. Розказала, вийшла з квартири. Зайшов молодий чоловік. Каже: «Це вам». Віддав гроші. І швиденько пішов.

— Більше пенсійне не забуваєте?

— Я після того ще нікуди і не їздила. На базар або в магазин — пішки. В лікарню треба в травні. Але цей випадок точно навчив перевіряти перед виходом документи.

Юлія СЕМЕНЕЦЬ