«Рідний дім» продає будівлю за два мільйони 250 тисяч гривень

4.07.2024 | Місто

Приміщення тягової підстанції, яку продає львів’янин Микола Казновецький

14 червня на державному електронному майданчику продажів був аукціон. Продавали недобудоване приміщення (в документах значиться як будівля тягової підстанції, хоча електроустановки там нема) на вулиці Доценка, 22 у Чернігові. Ціна — два мільйони 250 тисяч гривень. Власник об’єкту — приватне підприємство «Будівельна компанія «Рідний дім».

— Не було бажаючих, ніхто не купив, — каже Микола КАЗНОВЕЦЬКИЙ, власник ПП «Будівельна компанія «Рідний дім». Підприємство зареєстроване у Львові. — Придбали цей об’єкт до повномасштабного вторгнення. Планували збудувати п’ятиповерхову приватну медичну клініку. На двох останніх поверхах, за нашим задумом, хотіли облаштувати номери, щоб пацієнт не їздив туди-сюди, а міг  залишитися, відпочити, переночувати. Почали візуалізувати план на папері.

У Чернігові в мене був хороший товариш, який займався цим об’єктом, Вітя Цимбалюк. Він, на жаль, помер. У Чернігові нікого не залишилося і займатися цією справою нікому.

Там майже 300 квадратів, — описує будівлю. — Стіни. Електрична підстанція поруч, водопровід, каналізація. Комунікації завели всередину. Але безхатьки повирубували, усе повитягували.

Місце хороше.  Земля в оренді, платимо місту.

— Що пов’язує львів’ян з Черніговом?

— Жінка з Чернігова, теща в селі біля Чернігова живе. У свій час закінчив чернігівське льотне училище. І навіть планував жити в Чернігові. Але пішов у бізнес. Мене, як один казав, розкинуло по всій Україні. Зупинився у Львові. Побудувався.

У Чернігів до великої війни часто приїжджав. Вітя був бізнесменом, у торгівлі. У нього була на це хватка. Загорілися, але реалізувати не встигли.

— Хто придумав назву «Рідний дім»? У Чернігові є політична партія з такою назвою, вас не пов’язують?

— Чернігівська політична партія заснована в 2015 році. А я зареєстрував свою фірму ще в 2008 році. У нас тільки у Львові з такою назвою три підприємства. Коли починав свій бізнес, будували приватні будинки.

Не родичі з Атрошенком, — сміється. — Хоча я планував з ним зустрітися. Перед тим, як починати будівництво, хотів познайомитися з мером як майбутній інвестор. Але тепер і я не в найкращій фінансовій ситуації, і його відсторонили від посади.

— Ціну на аукціоні знижувати будете?

— Ні. При курсі 25 гривень за долар приміщення обійшлося, грубо кажучи, у 50 чи 55 тисяч доларів. І хочу продати за таку саму ціну.

 

Юлія СЕМЕНЕЦЬ, фото авторки