Подорожчав проїзд у Чернігові

7.03.2024 | Місто

З суботи, 9 березня, в автобусах Чернігова дорожчає проїзд. Для тих, хто оплачує банківською карткою чи готівкою, буде 15 і 17 гривень відповідно. При оплаті за проїзд транспортною карткою вартість квитка 12 гривень.

Зміниться вартість проїзду в автобусі і для школярів — п’ять гривень, при наявності учнівського квитка і транспортної картки.

В автобусах буде пересадковий квиток. Більше року такий діє в тролейбусах. Після прикладання картки до валідатора, тобто, з моменту першої валідації, у вас є 30 хвилин, щоб зробити пересадку на інший автобус.

Самій нещодавно вдалося навіть двічі так проїхати тролейбусами після першої валідації☺. Економія відчутна. Аби готівкою, заплатила б три рази по 12 гривень. Тобто 36 гривень. А так вийшло з транспортною карткою за вісім гривень об’їхати пів Чернігова☺.

Поки такий пересадковий квиток діє окремо для тролейбусів і автобусів. Тобто, не можна ним скористатися після оплати в тролейбусі, а потім пересісти в автобус чи навпаки.

Купити транспортну картку можна у водія або в червоних кіосках з написом «Преса» на зупинках (там продають і газети!). Вартість 100 гривень, з них 50 гривень — це сама картка (пластик). Решта — ваші гроші, які можете витратити на проїзд.

Тролейбусів здорожчання не стосується. Готівкою 12 гривень, транспортною картою — вісім. Школярам — чотири гривні при наявності учнівського квитка і транспортної картки.

Поповнювати транспортну картку можна без комісії через додаток у телефоні Портмоне (Portmone) або у вайбері через чат-бот «Транспортна компанія Чернігів». Також поповнити можна, але вже з комісією (залежить від суми, на скільки поповнюєте), в терміналах або у червоних кіосках на зупинках.

Ольга САМСОНЕНКО