Найстрашніші порчі роблять на кладовищенській землі

17.05.2024 | Місто

Якщо до вашого порогу або до місця роботи принесли землі з кладовища — як реагувати?

— Найстрашніші порчі роблять на кладовищенській землі, — каже свою думку 41-річна Ксенія РОВНИК, відома чернігівська тарологиня. — Енергетика мертвої людини іде в землю. Коли хочуть зробити на смерть, беруть кладовищенську землю, проводять ритуал. Підсипають під поріг, під будинок людині, на яку наводять порчу або зло. Коли людина переступає цю землю, все одно піддається впливу. Це дуже погана історія.

Що б я порадила тим, хто переступив поріг, під який підсипали землю. Треба святою водичкою змити з лиця, рук, ніг. А воду вилити під дерево. Чоловікам під чоловіче: горіх, дуб. Жінкам — під жіноче: яблуня, слива, вишня. Віддати цю енергетику в живу землю. Землю, яку підклали, треба віддати воді. Не стоячій. В річку. Якщо не всю землю вдалося зібрати, то хоча б залишки.

Дала б пораду запросити священника і посвятити це місце. Щоб така земля не притягнула енергію смерті, ракету. В країні війна. Енергетика мертвих буде триматися 40 днів.

— Зазвичай, для поганих обрядів землю беруть з могили. Звичайна земля з території кладовища не несе поганого?

— Це одне й те саме. Земля з кладовища з енергетикою мертвої людини.

8 квітня був 29-й місячний день. Це останній день перед молодиком. Ще й до всього сонячне затемнення. Цей день активно використовували всі чорні маги та чаклуни. Якщо робилися обряди, то з 8 на 9 квітня. Дев’ятого зранку робилися людям на зло підклади.

 

«По вірі вашій вам дається»

— Якщо в це вірити, то воно і буде нести загрозу, — сказав свою думку 58-річний Олег СІРЕНКО, настоятель чернігівського храму Михайла і Федора. — Все по нашій вірі. Треба до таких речей ставитися спокійно. Якщо вірити в біду, то і жити самі будете в ній. Ніж для одного — інструмент, щоб заточити олівець, для іншого — зброя. А сам по собі він ніякого ні зла, ні добра не несе. Звичайний предмет. І земля сама по собі нічого не несе. Пам’ятаєте дурнів, які носили труну довкола Катерининської церкви? Стояли, аби просто зіпсувати людям настрій, щоб думали погане. Самі на себе накликали неприємності. Вбивці, які прийшли на нашу землі, думають, що тут щастя собі знайдуть? Нічого подібного. Господь все бачить. Я сказав так, як говориться в Євангелії: по вірі вашій вам дається.

Юлія СЕМЕНЕЦЬ