НА ЗОЛОТОМУ ПЛЯЖІ ЗІ СТІЛЬЦЯМИ, ПЛЕДАМИ, КАВОЮ АБО ВЕРМУТОМ

16.02.2023 | Місто
Біля берега на розкладних стільчиках, у пледах, обнявшись, сидять 45-річний Дмитро РЯДКОВ і 39-річна Ксенія ЦЕРМОЛОНСЬКА.
— Майже кожного дня тут, — посміхається Дмитро Рядков. — Учора сина відправили до скейт-парку, що навпроти «ЦУМу». Щось зі старшими хлопцями не помирили. Довелося їхати на розбірки, — сміється. — Поїхали, вирішили конфлікт і повернулися на пляж випити кави.
Людей тут завжди багато. Хтось просто ходить, гуляє. Хтось з дітьми качок годує. Спортсмени займаються. Завжди багато червонощоких з бані.
Ми приходимо сюди вже підготовлені. Зі стільцями, пледами, які возимо із собою в машині. І навіть кавою, яку готуємо тут, на березі, — дістає з сумки невеликий газовий балончик з горілкою, пляшку з водою і пакетики заварної кави. — Обов’язково твердий сир до кави. Інколи можемо взяти вермут або вино. Щоб не дуже міцне, але смачненьке.
Усе необхідне приладдя в нас було ще до війни. Це зараз воно стало дуже актуальне. У нас є все для відпочинку в лісі, біля річки, моря. В умовах війни стало більше вільного часу. Я з Чернігова, а дружина з Прибалтики. Живемо в Києві. Сюди приїхали на канікули. Працюю на телебаченні, знімаю, монтую відео. Ксенія — флорист, прикрашає дорогі столичні ресторани. У цьому році в Києві був бум продажу оленят з гілочок ялини. Ціна була 2500 гривень за одного.
— Не підходять, не питають, де взяли стільці?
— Часто на нас дивляться, — сміється чоловік. — Можливо, беруть собі на замітку.
— Сісти намагаємося ближче до води, аби не заважати іншим відпочивальникам, — додає жінка. — У минулому році і ми часто качок годували. Два роки тому, коли була крига, розчищали територію, на ковзанах каталися.
Юлія СЕМЕНЕЦЬ.
Фото автора
На знімку: Ксенія ЦЕРМОЛОНСЬКА і Дмитро РЯДКОВ відпочівають на “Золотому” Січень 2023