“ХТО, ЯК НЕ МИ, СПАЛИТЬ МОСТИ”

27.07.2023 | Місто

У відділеннях «Укрпошти» та на сайті запустили в продаж фінальну марку в серії «Сили Безпеки та Оборони України». Марка присвячена Службі безпеки України. Відбулось це 26 липня.

— У серії були всі роди військ Збройних сил України: Нацгвардія, поліція, прикордонники та Головне управління розвідки. Тепер дійшла черга до Служби безпеки України. Вони вміють робити гарну бавовну, — пожартував 40-річний Олександр БОРОДАВКО, директор чернігівського регіону «Укрпошти». — Автор марки — заслужений діяч мистецтв України Олександр Охапкін. На малюнку гарно палає керченський міст. Вартість блоку з п’яти марок і одного купона складає 115 гривень. Ще десять гривень коштує листівка і шість — конверт. Чорну футболку з написом «Хто, як не ми, спалить мости», можна купити за 549 гривень як у відділеннях «Укрпошти», так і на сайті.

Тираж — мільйон 75 тисяч. З них трохи більше 25 тисяч, а це чотири з половиною тисячі, надійшло в область.

— Вистачить усім бажаючим?

— Так. Врахували ажіотаж на марки за останній рік не тільки серед філателістів, тому і завезли необхідну кількість.

Також Олександр Бородавко анонсував на початку серпня випуск нової марки, присвяченій літакам F-16 — «Винищувачі зла», на якій зображено, як Збройні сили України знищують кремль, подрібнюючи його на терці з отворами у формі літаків F-16.

 

Ольга САМСОНЕНКО

Зліва направо: Олексій Лях, полковник, начальник управління СБУ в Чернігівській області, Олексій Бородавко, директор Чернігівського регіону “Укрпошти”. Фото Анни Константинової

Нова марка