“ХАПАВ МОЮ ДРУЖИНУ ЗА ГОЛОВУ І ШИЮ, МАТЮКАВ”, — СТВЕРДЖУЄ ВІТАЛІЙ ЗАЄЦЬ. “БРЕХНЯ”, — ЗАПЕРЕЧУЄ ЛІКАР ФІЯЛКА

10.08.2023 | Здоров'я, Місто

— Тещі 85 років. Вона живе в Броварах. Захотіла ближче до дочки. Купила занедбану хату у Вознесенському під Черніговом (колишня Улянівка), — розповідає 64-річний Віталій ЗАЄЦЬ, чернігівець. — Город засадили. Треба ремонт. Потихеньку його робимо. Уже рік цим займаємося. У дружини є довіреність від матері.

Сусідів ми бачили, але близько не спілкувалися.

Бабу плануємо перевозити у вересні. Сарай не підлягає ремонту, його треба зносити.

У матері дружини в Броварах теж приватний будинок, сарай, речей чимало. Їх можна поскладати в гаражі. А для цього на ньому необхідно полагодити дах. Я за станом здоров’я не можу працювати, лишився з онуками. А дружина 26 липня поїхала з чоловіком, який зголосився допомогти. Розібрав дах, там трохи попадало. Самосіянка-вишня, яка стояла на нашій території, теж упала. Дружина те, що впало, прибирала. І тут вискочив сусід — з матюками, на ти. Дружина старша за нього майже на 20 років.

Вона каже: «Давайте розберемося». Винесла кадастрові документи. «Ось гараж, ось 50 сантиметрів санітарної зони для його обслуговування. Я на своїй території». А він: «Ти б… і  с…. Запхни собі документ в …. Ще раз ступиш…». Ступила. Він схопив за голову і шию. Стала кликати на допомогу. Лише тоді сусід відпустив.

Дружина викликала поліцію. А той продовжив: «Я тут хазяїн, цар і Бог, у мене за спиною великі люди стоять». Жінка написала заяву.

До цього ми не знали, хто сусід. З’ясувалося, Валерій Фіялка, сімейний лікар амбулаторії на Масанах.

Наш син захищає країну, я 2015-2016 роках воював. Мені було 55 років, коли пішов до військкомату. Пройшов найгарячіші точки, втрачав побратимів.

І отаке ставлення до родини…

У нього бронь чи плоскостопість? літню жінку терзає, — зривається на сльози Віталій Віталійович.

— Дружина після пережитого чотири дні була на пігулках.  Мене цікавить, які такі великі люди в нього за спиною? У поліції обіцяли передати матеріали за належністю. Минуло пів місяця і досі нам ніхто нічого не повідомив.

51-річний Валерій ФІЯЛКА — завідувач амбулаторії на Масанах. Розмовляли в коридорі.

— Сусіди скаржаться, що ви хапали жінку за голову, за шию.

— Брехня

— Вони думали, що ви вихований, інтелігентний чоловік.

— Нахабна брехня. Вони багато собі фантазують. Але те, що на територію зайшли, витоптали пів городу, це фактично задокументовано.

Поліцією чи ким?

— Ми сфотографували. Даруйте, у мене зараз акредитація,— поспішив до кабінету.

* * *

— Відомості про подію внесені до журналу Єдиного обліку. Поліція відібрала заяви та пояснення обох сторін конфлікту. Нині за цим фактом триває перевірка, — повідомила 31-річна Наталія СЛАБЕНЯК, речниця Головного управління Нацполіції в області.

 Валентина ОСТЕРСЬКА

Віталій Заєць. Фото Валентини Остерської