Касетна розсада помідорів — поштучно. 5-10 гривень за один

21.06.2024 | Місто

Поштучно продаються також огірки, перці, кабачки, кукурудза, цибуля

 

— Касетна розсада не просто краща, а в сто разів краща, — не стримує емоцій Віта ПЕРЕКУЧЕНКО, купуючи у 48-річної Інеси СУХОМЛИН на чернігівському «Привокзальному» ринку шість десятків різної розсади. В першу чергу бере помідори «санька», що плодоносять до пізньої осені.
Каже, касетна розсада краща й стійкіша до хвороб тому, що при посадці не травмується корінь. Бо він у спресованій загостреній грудочці землі. Так і садять.
В Інеси Сухомлин весь прилавок зеленіє касетною розсадою. Каже, що вирощена вона у Вересочі на Куликівщині. Розсада на прилавку стоїть не просто в ящиках — а в ящиках, поділених на вічка. Як коробка для яєць:) Але не з картону, звісно. А з пластику. Це і є касета. Кожне вічко заповнене субстратом (підготовленим грунтом). У ньому росте рослинка.
Касетна розсада є й в інших продавців. Навіть японські огірки «Хелен» 20 гривень за один. Помідори «Надія» — 8-10 гривень. Баклажани — 10 гривень. Селера «Діамант» — 7 гривень. Перець солодкий «Айвенго» — 7 гривень, кукурудза «Карамелло» — 8 гривень. Кукурудза продається разом з зеленим горошком. Щоб убити двох зайців за раз. І кукурудза виросте, і горошок, обвиваючи її.

Тамара КРАВЧЕНКО. Фото автора