КАФЕ НА ПЛЯЖІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ, ПОКИ ТЕПЛО

31.08.2023 | Місто
Пляжний сезон в Чернігові цей рік офіційно не відкривали. Але пляж є, люди ходять активно. Культурний, цивілізований пляж існує, доки там є кафе, туалет і перевдягальні. Останні ніде не дінуться. Туалет, хоч і платний, працює. (Не подобається платити три гривні – йдіть гляньте на безплатну вбиральню на Земснаряді. В кабінці з боку пляжу нема дверей зовсім. А в кабінці що від кущів двері є. За ними куча сміття доверху. І всім пофіг, крім тих, кому припекло)))
Кафе на Золотому ще працюють також. Три сезонні точки пляжної їжі там виставив ресторан «Бухта Черепахи».
— Так, працюємо, — підтвердила 32-річна Анна Козакіна, адміністратор кафе-ресторану. — І будемо, поки гарна погода. Велика точка харчування під куполом працюватиме в залежності від погоди. А кіоск — плюс-мінус до листопада. Чи й довше. Нам нічого не казали щодо закінчення пляжного сезону і закриття. Зараз взагалі наперед нічого не відомо. Поки що працюють всі: три наші точки і велика точка харчування іншого закладу, яка ближче до стоянки. В тому році було більше.
В будні вранці клієнтів мало, ввечері більше. На вихідних багато, йдуть зранку. Працюємо з 10 до 22 вечора. За будь-якої погоди: люди гуляють з візочками, з собаками, беруть чай, каву. У спеку більш затребувані холодні напої, лимонади. У вихідні — фастфуд: хотдоги, сендвічі, бургери, шаурма.
Круглий рік працює наш ресторан за Золотим пляжем, де в Десну впадає Стрижень, біля бані. Відкрилися восени минулого року.
Олена Гобанова