Ігор Смілянський і пес Патрон знову зустрілися в Чернігові

4.04.2024 | Місто

У Чернігові на Красній площі 3 квітня Ігор Смілянський, гендиректор «Укрпошти», Михайло Ільєв, хазяїн Патрона, та пес Патрон показували та дивилися нові марки

Єгор Прищепкін, якого цапнув Патрон, та Анна Філон, начальниця відділу поштових послуг чернігівського регіону

Третього квітня в Чернігові на Алеї героїв «Укрпошта» гасила нову марку серії Міста героїв. Цього разу на чотирьох марках були представлені чотири міста Чернігівщини. Вірніше, два міста: Чернігів і Ніжин. І два села: Семенівка (що на Менщині) і Ягідне, під Черніговом. Блок марок «Міста героїв. Чернігівщина» з цього дня можна купити у всіх поштових відділеннях України.

На погашенні був Ігор Смілянський, генеральний директор «Укрпошти». Ігор Юхимович приїхав до Чернігова не вперше.

— Це вже п’ятий чи сьомий раз, — намагається пригадати Смілянський, — Багато наших пілотних проєктів починалося в Чернігові. В тому числі пересувні поштові відділення.

Мені дуже приємно, що виконав обіцянку, яку давав, коли приїжджав сюди у квітні 2022 року, —  випустити марку з Черніговом. Сьогодні я обіцянку виконав.

В день погашення був сильний вітер. Банери «Укрпошти» підтримували працівники івент-агентства. А самі марки і альбоми на тумбі між банерами, підтримував івент-партнер «Укрпошти»  45-річний Егор Прищепкін, який приїхав зі Смілянським з Києва. Майже нічого з-під його нагляду не випурхнуло.

Гасили марку Ігор Смілянський, генеральний директор АТ «Укрпошта», Світлана Василенко, директор Чернігівського регіону АТ «Укрпошта», В’ячеслав Чаус, голова ОВА, Дмитро Брижинський, начальник міської військової адміністрації, Олег Гуменний, начальник управління психологічної підтримки персоналу ОК «Північ».

— Продовжуємо випускати серію марок «Міста героїв». Сьогодні сьома серія. Чернігівщина — регіон, який дійсно на це заслуговує. Ми намагалися відобразити на цих марках епізоди, які вже залишаться в історії.

Марки для пересилання тільки в межах України. Тираж всього блоку — 150 тисяч примірників. Конвертів першого дня випустили 40 тисяч, картки з зображенням кожної марки — по 50 тисяч. Папки з оцим усім — 1000 примірників.

Оскільки погашення нового блоку марок «Міста героїв. Чернігівщина» було лише в Чернігові, завзяті філателісти з інших міст також приїхали. Купували марки з конвертами, припечатували спеціально виготовленим до цього погашення штемпелем і давали на підпис Ігореві Смілянському, Світлані Василенко, В’ячеславу Чаусу та іншим учасникам погашення.

— Роботу довелося пропустити, — дає на підпис конверт першого дня з погашеною  маркою киянин Олександр. Прізвище назвати остерігся.

Після погашення до Ігоря Смі­лянського під’їхав пес Патрон на ДСНС-івському патрономобілі. Песика-шукача вибухівки привезли Михайло Ільєв, керівник піротехнічної групи управління ДСНС та Ірина Щукіна, пресофіцерка ГУ ДСНС в області. Пес Патрон пішов до Смілянського на руки, як до давнього знайомого. Бо знайомий з ним ще з 2022 року. На співробітника івент-агенції трохи погарчав і легенько цапнув за палець. Щоб не займав Патронового особистого простору.

На патрономобілі Ігор Смілянський з колегами та Чернігівськими ДСНСниками поїхали подивитися на роботу прикордонних пересувних поштових відділень і подякувати за їх роботу.

Олена ГОБАНОВА. Фото авторки