Харків’яни запропонували мільйон і виграли аукціон у чернігівців
Головна » Місто » Харків’яни запропонували мільйон і виграли аукціон у чернігівців
21.11.2024 | Місто
Будівля загальною площею 153,2 кв.м за адресою: Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 183-А – колишня бібліотека
7 листопада відбувся аукціон з продажу зруйнованого приміщення площею 153 квадрати на вулиці Шевченка в мікрорайоні Бобровиця в Чернігові. Це руїни колишньої бібліотеки. Будівля — над дорогою, навпроти супермаркету «АТБ».
Продала Чернігівська районна рада. В описі продавець вказував, що приміщення зруйноване внаслідок авіаційного бомбардування в березні 2022 року. Технічний стан — незадовільний для експлуатації. Відсутній дах та перекриття. На стінах видно сліди пожежі. Віконні металопластикові рами ушкоджені, склопакети відсутні.
Стартова ціна лота була 240 тисяч 326 гривень. «Бійня» за приміщення виникла ще та. В аукціоні було три раунди, взяли участь 12 претендентів — відомі чернігівці.
45-річний Ігор Полуян, депутат Чернігівської районної ради, один із засновників громадської організації «Акція допомоги», пропонував 250 тисяч 50 гривень.
Олександр Сич, колишній депутат Чернігівської райради, у відкритих джерелах вказаний як керівник приватного орендного сільськогосподарського підприємства «Агро-Сівер». Засновником значиться Володимир Поліщук. Олександр Сич запропонував 712 тисяч гривень.
65-річнийСергій Биконя, колишній депутат обласної ради, колишній заступник голови ОДА, — 743 тисячі гривень.
55-річний Геннадій Багмут, колишній депутат Чернігівради, був готовий сплатити 750 тисяч гривень.
54-річний Володимир Поліщук, колишній заступник голови Чернігівської райради, політик, підприємець, запропонував 751 тисячу гривень.
А перемогла в цьому протистоянні приватна фірма «Гамма-55». Зареєстрована в Харкові. Це підприємство володіє мережею аптек 911 по всій Україні. Власниці — Ануш Данієлян та Нуне Данієлян. Запропонували мільйон 28 тисяч 751 гривню.
Усього на гривню менше давав чернігівський підприємець Олександр Жаравін.
— Гроші ще не внесені. Документів на приміщення не бачив і остаточне рішення поки не прийняте, — сказав 13 листопада Андрій ЯСІНСЬКИЙ, керівник приватної фірми «Гамма-55». — Наші спеціалісти повинні виїхати на об’єкт. Подивитися, оцінити приміщення. Якщо воно зруйноване, чи економічно доцільно його відновлювати.
— Ваше підприємство займається фармацевтикою, аптеками.
— Так. Якщо все підійде, будемо підписувати договір, проводити оплату. Будувати нове приміщення. Не виключаю, що, скоріш за все, це може бути аптека.
Два депутати Чернігівської районної ради були проти продажу. 42-річний Микола Силенко, виконавчий директор, бюджетний консультант Чернігівського відділення Асоціації міст України, та 45-річний Олександр МИСЮРА, керівник Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
— До районної ради звернулися активісти з листом. Просили не продавати приміщення, — пояснює свою позицію Олександр Мисюра. — Це були три жінки, прізвищ, на жаль, не пам’ятаю. Ми їх запрошували на президію райради. Вони хотіли відкрити там молодіжний простір за допомогою міжнародних фондів і грантів. Просили не продавати, дати трохи часу спробувати.
Моя думка, яку я аргументував на президії, була така: якщо місцеві жителі хочуть там щось зробити, ми маємо йти їм назустріч. На президії питали: «Можливо, з цього нічого не вийде?» Можливо. Але шанс щось зробити треба дати.