Найбільше вільних місць у садочках на Пухова, Захисників України (Одинцова), Першої танкової бригади (Бєлова)

19.02.2024 | Місто

У який садок віддати дитину? Де є вільні місця? Інформацію можна прочитати на сайті управління освіти Чернігівради. На 1 січня вільних місць для дітей різного віку в дошкільних навчальних закладах (ДНЗ) майже тисяча — 998.

Найбільше у ДНЗ №4 (Пухова, 134) — 151 вільне місце. Для раннього віку (від 2-х до 3-х років) — 53, молодшого дошкільного віку (від 3-х до 4-х) — 40, середнього дошкільного віку (від 4-х до 5-ти) — 28, старшого дошкільного віку (від 5-ти до 6-ти років) — 30.

На другому місці — ДНЗ №72 (Белова, 30-а) — 122.

На третьому — ДНЗ №69 (Захисників України, 11-в) — 104. Є вільні місця і в сусідньому «Дельфіні» (ДНЗ «77), колишньому радіозаводському, він теж на Захисників — 69.

— Інформація про вільні місця оновлюватиметься щомісяця, — говорить 57-річна Олена ГОРНА, заступниця начальника управлінняначальниця відділу розвитку освіти Чернігівради. — Так було й раніше. Є вимога законодавства, що на сайтах управління та закладів освіти мають бути відомості про вільні місця.

— Це точні дані 

— Точні.

— Не знайшла у переліку садочка № 68.

— Він не працює. Продовжуються ремонтні роботи.

— Чи відкриється «Пізнайко»?

— ДНЗ №68 «Пізнайко», розташований у центрі міста, на Пирогова, 17, не працює майже два роки, з лютого 2022-го.  Через рік, у лютому 2023-го, «Весть» провідала дитсадок, який постраждав внаслідок бомбардування. Були вже замінені вікна. Уже нібито був проєкт спорудження укриття і навіть проходив експертизу. А підвальне приміщення площею 780 квадратних метрів і висотою 2,5 метра готували до облаштування.

І ось на тобі, минув уже майже рік, а досі триває ремонт.

— Призупинилися роботи щодо укриття, — сказала 56-річна Ірина КАЗИМІР, завідувачка ДНЗ №68.

За інформацією з неофіційних джерел, є дві версії, чому садок не відкривають. Перша — оптимістична. Укриття спорудять не найпростіше, а протирадіаційне.  Проєкт перероблюється. Буде інший підрядник. Друга — песимістична. Садок, незважаючи на затребуваність, думають закрити.

Тамара КРАВЧЕНКО

Пошук по сайту