Чернігів продовжує підтримувати ЗСУ

27.06.2024 | Місто

Олександр Ломако, в.о. міського голови, передає допомогу військовим

Сотні дронів, автівки, старлінки та інше важливе обладнання. Чернігівська міська рада продовжує системну роботу у напрямку підтримки військових. За їх заявками виділяють кошти з міського бюджету, проводять закупівлі і передають придбане.

Зокрема, минулого тижня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако разом з депутатами та депутатками зустрівся з одним із підрозділів БпЛА ОК «Північ». Подивились, як військові застосовують дрони та потрібні для керування ними наземні станції, придбані коштом міського бюджету. На це ще ранiше було виділено 15 млн грн. Все необхідне вже закупили і військові використовують для виконання бойових задач.

Крім цього, чергову партію обладнання військовим передали рішенням сесії Чернігівради 28 травня. Для кількох військових частин придбали п’ять машин, п’ять старлінків та дронів. Все це вже у наших захисників.

На черзі передача 200 дронів. Процедура придбання завершена. Невдовзі безпілотники будуть у військових.

За словами в.о. міського голови Чернігова Олександра ЛОМАКО основними напрямками роботи визначена відбудова міста та підтримка ЗСУ. Чернігів тримає постійний зв’язок з військовими, аби знати їх потребу і оперативно допомагати. Зокрема,  враховуючи загострення бойових дій на харківському напрямку, місто перерахувало 6 млн грн на підтримку 13-ої бригади Нацгвардії «Хартія», яка зараз серед тих, хто боронить Україну на тій ділянці фронту. Кошти військові витратять на ремонт транспортних засобів, придбання дронів і ще деякого обладнання.

Пресслужба Чернігівської міської ради