Брижинський зібрав нараду. Там вручили повістки

4.07.2024 | Місто

19 червня о 15.00 у приміщенні Чернігівради зібрались керівники держустанов, кадровики. Кажуть, їх запросив Дмитро Брижинський, голова міської військової адміністрації. На підприємства надійшов лист за підписом Дмитра Володимировича: «…З метою гарантованого доукомплектування ЗСУ та інших військових формувань начальником Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки ініційовано проведення наради з керівниками підприємств, установ, організацій м. Чернігів. Прошу прибути о 15.00 19 червня  до зали для сесійних нарад Чернігівської міської ради та прийняти участь у зазначеній нараді».

У сесійній залі зібралося до 40 чоловік. І три представники віськкомату. Виступив Сергій Колесник, міський воєнком. Говорив про мобілізацію. Присутні могли поставити запитання, на які він відповідав. У кінці зустрічі попросив присутніх керівників підійти, отримати повістки. Кажуть, роздав їх 780. А Брижинського на нараді не було.

— Чи правда, що нараду збирав Дмитро Володимирович, а прийшов воєнком?

— Цю нараду ініціював керівник ТЦК та СП. Вони до нас звернулися, аби ми надали приміщення. Дмитро Володимирович нараду не проводив, — пояснює Олександр ЛІХУТА з пресслужби Чернігівської МВА.

— Кількість вручених повісток не знаю, — додав Олександр ЛУГОВСЬКИЙ, заступник Сергія Колесника. — Але це не значить, що всі працівники підуть служити. Це робиться для уточнення даних. У деяких немає військово-облікових документів. Хтось має право на відстрочку, а вони нам про це не повідомили, і ми не знаємо.

Юлія СЕМЕНЕЦЬ