Батьку дали сім років тюрми за замах на вбивство сина

2.02.2024 | Про простих

Деснянський районний суд Чернігова дав сім років позбавлення волі 68-річному Олексію Жудренку, чернігівцю, за замах на вбивство сина, 39-річного Сергія Жудренка.

Жудренок-старший вдівець. 27 липня в невістки був день народження. Удень він випив коньяку, розповів на суді. Потім прийшли з кафе син з дружиною та донькою. Почав чіплятись, ударив його по голові, він упав. Через це не втримався, узяв ніж і наніс удари. Дуже шкодує, просить вибачити, розкаюється, переживає з приводу вчиненого.

Жудренок-молодший виклав свою версію: батько був напідпитку, виникла суперечка і той вихлюпнув чашку чаю йому в обличчя. Він дуже розлютився і вдарив того тричі в обличчя. Батько впав, він ще наніс йому удар в обличчя. Вони з дружиною заспокоювали п’ятирічну доньку, яка дуже злякалася. Потім, коли він ішов до кімнати, батько вдарив його в спину і лице, на що той відповів ударом в обличчя. Старий  продовжував лаятись. Відчув удари в груди. Відштовхнув батька і побачив на собі кров та поріз.  Дружина почала кричати: «Що ви наробили?» Батько відповів, що своє вже віджив, то може і відсидіти. Він викликав сам собі швидку. допомогу. Налякана дитина плакала.  Старший ходив, посміхався і казав: «Тобі кінець».

Син лікувався. Зараз також почувається погано. Сказав, що не вірить обвинуваченому, бо той нещира людина. Їхні відносини зруйновані. Просив призначити суворе покарання.

Коли Сергія привезли до лікарні, медики діагностували в нього колото-різані рани між лівою ключичною лінією і нижньою третиною лівого передпліччя, множинні проникаючі колото-різані поранення лівої половини грудної клітки з ушкодженням грудної артерії.

Провели судово-медичну експертизу. У батька виявили закритий перелом носа без зміщення уламків, синці та забої очей, набряки лівої лобної, правої тім’яно-скроневої та завушної ділянок, правої половини грудної клітки, правого ліктьового суглоба. Однак, як зазначив експерт у своєму висновку, не виявлено тілесних ушкоджень, які б могли свідчити про самозахист.

Син заявив про виплату йому 9233 гривні матеріальної шкоди та 30 тисяч гривень моральної. Батько все сплатив.

Нині Олексій Жудренок має визначитися, чи подавати апеляцію. П’ять місяців він уже сидить у СІЗО.

 Валентина ОСТЕРСЬКА