“ЕПІЦЕНТР” ЗАБИРАЄ КОЛИШНІЙ “ЕКОМАРКЕТ”. ДО ВЕСНИ ПЛАНУЮТЬ ВІДНОВИТИ ТОРГІВЛЮ В ЧЕРНІГОВІ

10.08.2023 | Будмайданчик

Біля розбитого «Епіцентру» пішла робота. Територію обгороджують зеленим металевим парканом. Планують будувати новий гіпермаркет.

— За документами — реконструкція, — пояснює 8 серпня в обід Вадим ЛУГОВИЙ, разом з трьома працівниками скручує паркан. — Гіпермаркет стане більший. Зараз його квадратура 400 метрів на 70. Буде довший, але, мабуть, не ширший, бо з боку поля був склад, а далі вільної землі для розширення немає. Площа збільшиться за рахунок території, де зараз приміщення магазину «Еко-маркет».

— «Еко-маркету» не буде?

— На тому місці — ні.  Замість одноповерхового збудують двоповерховий «Епіцентр». За планом буде ще укриття. І плюс 500 робочих місць.

Стоїть розбите, згоріле приміщення. Цей бомжатник треба зносити. Наркомани лазять. Підлітки граються. Це місце починає перетворюватися на небезпечну територію, де можна випити, побавитися. Комусь щось хочеться знайти. Хтось закладки робить. І для міста ніякої користі. Тільки нагадує про 24 лютого 2022 року.  Роботи почали з 5 серпня.

Таке саме стояло в Бучі і в Херсоні. У Бучі ще в лютому залишки знесли, котлован для укриття вирили. У квітні почали забивати сваї.

— Коли почнуться будівельні роботи нового «Епіцентру»?

— Думаю, два-три місяці, підготуємо майданчик і почнемо виганяти конструкцію. Якщо знову те саме не повториться, на весну наступного року вже буде готове приміщення. Його не так важко робити. Найтяжче бити-розбивати бетоновану підлогу, рити котлован для укриття.

— Я чула на зборах киселівської громади у Вознесенському гіпермаркет на їх землях), що власники хочуть збудувати два «Епіцентри».

— От цього вже не скажу точно. Плани міняються. Для нового потрібно проводити комунікації. А в колишньому «Еко-маркеті» вони вже є. Це зекономить час і кошти.

 

Юлія СЕМЕНЕЦЬ