Передплачуйте газету “Весть”

15.11.2022 | Акція
ПЕРЕДПЛАЧУЄМО ГАЗЕТУ, ВИГРАЄМО ПРИЗИ
За вікном останній місяць осені, і ми вас щиро з цим вітаємо, любі наші читачі! По-перше, ми разом входимо в листопад, а не в ноябрь. І це чудово! Після пережитої разом суворої страшної весни та осінніх жалюгідних спроб росіян «повторить», уже не можемо говорити з вами зі сторінок газети мовою окупантів. Газета «Весть» перейшла на рідну українську мову. А назва хай буде. Як сказав очільник управління культури, то старослов’янською 🙂 . Напишіть нам, якщо хочете, щоб у назві з’явилася буква І, та звучало «Вість».
По-друге, з листопада починаємо акцію «Смикни удачу за хвіст» для своїх друзів-передплатників. Бо ви, наші хоробрі і стійкі, пережили війну, сиділи в облозі, під обстрілами, у Чернігові і селах Чернігівщини. Дихали їдким димом багать і грілися пляшками з водою з Десни або криниці. Або вивозили дітей і немічних, ризикуючи життям. Ми разом з вами плакали над нашим розбитим містом і раділи кожному відбудованому паркану, кожному розібраному завалу і вставленому вікну нашого пораненого Чернігова. Місто вистояло. І «Весть», як частинка Чернігова, теж.
Під звук сирен їдемо на роботу, сидимо добу без світла (от гадство, у сусідів чомусь не вимикають!!!), навчаємось з дітьми онлайн і не забуваємо допомагати тим, хто потребує. А ми про все це розповідаємо на сторінках газети. Яка так само гостро, сміливо і з гумором пише для вас і про вас.
Протягом двох місяців, починаючи вже з наступного тижня, ми розіграємо серед передплатників газети «Весть» п’ять перших, п’ять других призів і суперприз. Про всіх переможців напишемо в нашій газеті.
До речі, перші листи вже прийшли на адресу редакції. Від найвідданіших передплатників. А я хочу нагадати: чим раніше лист потрапить на розіграш, тим більше шансів виграти. Зараз вони величезні.
У розіграші прийматимуть участь усі, хто надішле копію абонемента передплати на газету «Весть» на перше півріччя 2023 року, з січня по червень включно, або на весь 2023 рік. Додайте кілька слів про себе: чим займаєтесь, з ким ділитесь прочитаним у газеті, які зміни сталися у вашому житті останнім часом, а також — нагадую! — чи хочете в назві букву І. Не забудьте вказати номер телефону, за яким ми зможемо з вами зв’язатися в разі виграшу. Виберемо найкращий приз разом!
Газету можна виписати в листоноші, у поштовому відділенні, як стаціонарному, так і в пересувному, а можна самостійно, через сайт «Укрпошти». Це дуже просто:
1. Заходите на сайт «Укрпошти». 2. Бачите кнопку Передплатити, натискаєте. 3. Потім натискаєте Передплатити місцеві видання. 4. Відкривається карта України, на карті натискаєте Чернігівську область, далі знаходите «Весть».
Копію абонемента, виписаного листоношею або електронного, давайте нам. Паперові листи надсилайте за адресою: Чернігів, вулиця Преображенська, 12. Або приносьте до редакції особисто. Або надсилайте на електронну адресу редакції: vest.gazet@gmail.com.
Ви достойні нагороди. Все буде Україна!
Олена ГОБАНОВА